افتتاح حساب پی پال وریفای شده

افتتاح حساب پی پال وریفای شده ی تضمینی یکی دیگر از خدمات ویژه و فوق العاده مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا جهت سهولت کار شما عزیزان است.

پی پال (PayPal) بزرگترین سیستم آنلاین مالی در دنیا شناخته میشود.

این سیستم همینک نقش پررنگی در خرید و فروش های اینترنتی بازی میکند. همچنان سریعترین روش دریافت و انتقال پول در دنیا پی پال است.

در کمتر از چند دقیقه میتوانید مبلغی را دریافت و یا ارسال کنید. اگر نیاز به خدمات پی پال دارید، اولین قدم افتتاح حساب پی پال وریفای شده است.

برای ایجاد حساب پی پال مجتمع فنی مهندسی مروا میتواند در معتبرترین کشورهای دنیا برای شما حساب پی پال باز کرده و آن را وریفای کند.

در حال حاضر افتتاح حساب در مجموعه با لول پرسنال انجام می شود. همچنین شما می توانید با استفاده از خدمات مجموعه در بخش نقد کردن درآمدهای ارزی در داخل پنل مجتمع مروا، اقدام به نقد کردن موجودی خود نمایید.

برای کلیه ی خدمات پی پل شامل : شارژ حساب پی پال و خرید و فروش پی پال میتوانید از طریق پنل مجتمع مروا اقدام نمایید. پس از ساخت اکانت، اطلاعات اکانت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است مجتمع فنی مهندسی مروا اقدامات را بدون واسطه از شرکت های داخلی انجام میدهد و این کار بصورت تضمینی انجام میشود.

همچنین شما عزیزان میتوانید جهت خرید و فروش رمز ارزهای یا وریفای بایننس از طریق مجتمع مروا اقدام فرمایید.

توجه مهم: برای استفاده از اکانت پی پال، داشتن آی پی ثابت غیر ایران الزامی می باشد.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , ,
Share this post on:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی مطالب …

Blog Categories…

Latest Tweets…

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی مروا تنها شرکت ادغام شده برنامه نویسی و گرافیک در ایران

آیکون های اجتماعی

Morva complex

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیشتر از 12 سال در زمینه تبلیغات تخصصی و برنامه نویسی با بهترین مهندسان و گرافیست های خود فعالیت میکند.این شرکت در زمینه طراحی لوگو،تیزر تخصصی،موشن گرافیک،قروش فالوور،لایک بازدید،افزایش بازدید و لایک آپارات،طراحی سایت تخصصی و طراحی اپلیکیشن بصورت تخصصی،حرفه ای و عقد قرارداد فعالیت میکند.

Call Now Button