طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی یکی دیگر از خدمات ویژه و حرفه ای مجتمع فنی مهندسی مروا میباشد که برای هر شغلی که مد نظر شما عزیزان میباشد میتواند بهترین سایت و اپلیکیشن را طراحی کند.

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیش از یک دهه است که در حوزه ی برنامه نویسی و طراحی سایت های تخصصی به تمامی زبان ها یا سایت های تولید محتوا از جمله وردپرس،جوملا،php،ASP،لاراول و … با بهترین تیم برنامه نویسی فعالیت میکند.

طراحی سایت تخصصی حتی با وردپرس نیازمند تخصص میباشد و به آسانی که به نظر میرسد نیست،زیرا در وردپرس نیز باید بصورت حرفه ای بدانید که یک پلاگین در کجا باید قرار گیرد و اطلاعات کد نویسی داشته باشید تا در جایی که لازم شد استفاده کنید دیگر چه برسد به سایت هایی که از صفر تا صد مثلا با لاراول طراحی شوند.

مورد دیگر که در طراحی سایت ویژه مهم است پشتیبانی 24 ساعته آن است،زیرا در هر ثانیه ممکن است در سایت تداخلی بوجود بیاید یا مورد اتک هکرها قرار گیرد که باعث بهم ریختگی سایت و یا حتی از دسترس خارج شدن سایت میشود بنابراین پشتیبان باید فوری اقدام به رفع مشکل سایت کند.

یکی دیگر از موارد مهم طراحی یک سایت سئو سازی ویژه و حرفه ای آن است که شوخی بردار نیست و حتما باید در این زمینه تخصص وجود داشته باشد در غیر اینصورت با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد.

و مورد نهایی در یک سایت حفظ امنیت آن است که باید طراح سایت اطمینان حاصل کند که حداقل تا 90 درصد برای سایت مشکلی پیش نیاید و مشتری متضرر نشود.

در نهایت باید بگوییم تیم مجتمع فنی فنی مهندسی مروا مفتخر است که تمامی موارد ذکر شده در بالا را بصورت کامل،حرفه ای،تضمینی و با پشتیبانی 24 ساعته باهم در خدمات و تخصص خود داشته باشد که شما عزیزان به هیچ عنوان به مشکل نخورید.

برخی از سایت هایی که مجتمع مروا در صنف های مختلف میتواند برای شما عزیزان طراحی کند:

طراحی سایت سالن های زیبایی جهت فروش دوره،فروش محصول،نوبت دهی و …
طراحی سایت فروشگاهی در تمامی صنف ها
طراحی سایت حرفه ای شرکتی
طراحی سایت کارخانه ای
طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال
طراحی سایت آژانس مسافرتی
طراحی سایت هتل و مسافرخانه
طراحی سایت رستورانی
طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت مدارس و مهدکودک ها
طراحی سایت اداری
طراحی سایت چند زبانه در تمام شغل ها
طراحی سایت افزایش فالوور با قابلیت اتصال به api
طراحی سایت مشابه دیوار
طراحی سایت مشابه دیجی کالا
طراحی سایت مشابه شیپور
و هر آنچه در ذهن شما عزیزان است توسط مجتمع مروا با بهترین شیوه برای شما طراحی خواهد کرد.

توجه: لازم به ذکر است تمامی خدمات مجتمع فنی مهندسی مروا با عقد قرارداد و بصورت رسمی میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره: 02128421093 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Share this post on:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی مطالب …

Blog Categories…

Latest Tweets…

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی مروا تنها شرکت ادغام شده برنامه نویسی و گرافیک در ایران

آیکون های اجتماعی

Morva complex

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیشتر از 12 سال در زمینه تبلیغات تخصصی و برنامه نویسی با بهترین مهندسان و گرافیست های خود فعالیت میکند.این شرکت در زمینه طراحی لوگو،تیزر تخصصی،موشن گرافیک،قروش فالوور،لایک بازدید،افزایش بازدید و لایک آپارات،طراحی سایت تخصصی و طراحی اپلیکیشن بصورت تخصصی،حرفه ای و عقد قرارداد فعالیت میکند.

Call Now Button