خدمات دیگر مجتمع فنی مهندسی مروا

تهیه و فروش دوره آموزشی سالن یاران

سامانه آموزش آنلاین سالن های زیبایی سالن یاران که پیشرفته ترین سامانه سالن های زیبایی در خاورمیانه است نیز توسط مجتمع فنی مهندسی مروا طراحی و نظارت شده است،و امکانات ویژه ای مانند فروش دوره های آموزشی خود بصورت درسی،همراه با پیش نمایش،ارائه و صدور کارنامه،ارائه و صدور گواهینامه یا مدرک،دارای انجمن گفتگوی اختصاصی هر گروه و… را دارد و به آسانی و فوق العاده دوره ها بفروش خواهند رسید.جهت دیدن تمامی امکانات سامانه تخصصی سالن یاران به خود سایت اصلی مراجعه فرمایید.

آدرس سایت اصلی سالن یاران: https://mbsc.ir

ثبت کلینیک و سالن های زیبایی در گوگل

یکی دیگر از خدمات مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا ثبت سالن ها و کلینیک های زیبایی تمام کشور در صفحات اول گوگل و بزرگترین و پیشرفته ترین سامانه سالن های زیبایی در خاورمیانه به نام سالن یاران میباشد که به آسانی توسط مشتریان خود در گوگل یافت خواهند شد.

فروش شماره ثابت مجازی

یکی دیگر از خدمات گسترده مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا فروش و فعالسازی خط های ثابت مجازی با کد 021 تهران است،این خط های مجازی به دو دسته تقسیم میشوند:

  1. خط ثابت مجازی یک طرفه +تلفن گویا(فقط تماس های دریافتی)
  2. خط ثابت مجازی دوطرفه+تلفن گویا+ضبط تماس ها و…(تماس های ارسالی و دریافتی

لازم به ذکر است مجتمع فنی مهندسی مروا جزو 10 شرکت برتر ایران است که بصورت تخصصی این خدمات را به مشتریان خود ارائه میدهد

طراحی بنرهای حرفه ای مجازی

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مُروا به دلیل فعالیت گسترده خود در دیجیتال مارکتینگ خدمات طراحی بنرهای مجازی و بیلبوردی را بصورت تخصصی در میان خدمات خود دارد

ثبت برند و تهیه محصول

مجتمع فنی مهندسی مروا بدلیل موفقیت های گسترده خود در زمینه فعالیت های مرتبط به خود مانند ثبت برند و تهیه محصول مرتبط با فعالیت نیز بصورت کاملا رسمی،قانونی و با عقد قرارداد رسمی فعالیت میکند.شما میتوانید در هر زمینه ای برند و محصول اختصاصی با برند خود را از مجتمع مروا بخواهید.

فروش دستگاه هولوگرافیک

دستگاه هولوگرافیک که به آن دستگاه 3D تصاویر نیز میگویند نمایش دهنده تصاویر و ویدیوها بصورت معلق و 3D در هوا است و برای تبلیغات و آموزش ها بسیار شگفت انگیز،جذاب و مفید میباشد.

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام یکی از حرفه ای ترین خدمات مجتمع فنی مهندسی مروا است که توسط تیم بازاریابی قدرتمند و آموزش دیده مجتمع مروا همراه با عقد قرار داد و بر اساس الگوریتم های روز اینستاگرام بر روی پیج شما انجام خواهد شد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به منطقه و شهر مدنظر شما یکی دیگر از خدمات ویژه مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا میباشد که با توجه به اینکه چندین سال وجود دارد اما هنوز هم روش تبلیغاتی پر بازده محسوب میشود.

حمایت از ایده و سرمایه گذار

شاخه برنامه نویسی مجتمع مروا یک شاخه ی صاحب ایده و کارآفرینی جهت ایجاد شغل نیز میباشد و از ایده های قدرتمند استارتاپی و سرمایه گذاران عزیز با قدرت تمام حمایت میکند.

Read More

مشاوره تخصصی کسب و کار

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیش از 10 سال است که در زمینه تبلیغات و برنامه نویسی مشاغل مختلف از جمله سالن ها و کلینیک های زیبایی فعالیت ویژه دارد و در این زمینه بهترین و باتجربه ترین مشاوران کسب و کار بصورت حضوری و مجازی در اختیار شما عزیزان هستند.

Read More

امنیت و سئوی تخصصی

آنچه که مشخص میباشد این است که طراحی سایت تخصصی،سئوسازی و امنیت سایت ها از خدمات اصلی و حرفه ای مجتمع مروا میباشد که در مورد حتی سایت هایی که خود طراحی نکرده است با عقد قرارداد صدق خواهد کرد.

Read More

فروش فالوور،لایک و بازدید

حتما تا بحال در مورد فروش فالوور،لایک و بازدید در اینستاگرام زیاد شنیده اید،اما اینجا باید بهتون بگیم که مجتمع فنی مهندسی مروا اصل این پنل را برای شما عزیزان جهت خرید و فروش بدون واسطه فالوور،لایک و بازدید بسیار با کیفیت برایتان فراهم کرده است که بتوانید هم برای خودتان با قیمتی پایین تر از بازار خرید کنید و هم اقدام به فروش این خدمات و کسب درامد ویژه کنید.جهت سفارش فالوور روی این لینک کلیک کنید.

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی مروا تنها شرکت ادغام شده برنامه نویسی و گرافیک در ایران

آیکون های اجتماعی

Morva complex

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیشتر از 12 سال در زمینه تبلیغات تخصصی و برنامه نویسی با بهترین مهندسان و گرافیست های خود فعالیت میکند.این شرکت در زمینه طراحی لوگو،تیزر تخصصی،موشن گرافیک،قروش فالوور،لایک بازدید،افزایش بازدید و لایک آپارات،طراحی سایت تخصصی و طراحی اپلیکیشن بصورت تخصصی،حرفه ای و عقد قرارداد فعالیت میکند.

Call Now Button