تلفن ثابت مجازی یک طرفه و دوطرفه

تلفن ثابت مجازی یک طرفه و دوطرفه با امکانات کامل تلفن گویا و اتصال به کاربران مختلف در هر نقطه از کشور جهت پاسخگویی یکی دیگر از خدمات ویژه ی مجتمع مروا است که به پنل تخصصی مروا اضافه شد.

همراهان همیشگی مجتمع فنی مهندسی مروا شما عزیزان هر شغلی که دارید میتوانید از تلفن های مجازی ثابت تخصصی مروا با پیش شماره تهران و استان ها استفاده کنید.

تلفن ثابت مجازی یک طرفه مروا که همراه با امکانات کامل تلفن گویا نیز است فقط تماس های ورودی را دریافت میکند و شما عزیزان فقط میتوانید برای پاسخ به مشتریانتان از آن استفاده کنید و امکان گرفتن تماس خروجی در این سرویس وجود ندارد.

تلفن ثابت مجازی دو طرفه مروا که همراه با امکانات کامل تلفن گویا نیز است امکانات دریافت تماس های ورودی و تماس های خروجی را دارد و در صورت درخواست میتوانید ماژول ضبط تماس مشتریان هم به آن اضافه کنید

چرا باید از تلفن ثابت مجازی یک طرفه و دوطرفه مروا استفاده کنم؟

1- بدلیل وجود مشکلات جابجایی در مشاغل که تلفن های ثابت یا باید تغییر یابند که کلی هزینه ی بنر،کارت ویزیت و … که از قبل چاپ نموده اید بی فایده خواهد شد و یا باید تلفن را انتقال بدهید و مشکلات پر دردسر مخابراتی داشته باشید.

2- بدلیل عدم پاسخگویی به اکثر تماس ها در زمانی که در شرکت نیستید.

3- بدلیل نداشتن امکانات تلفن گویا که به آسانی مشتری را با فشردن یک عدد به بخش مربوطه متصل کند.

4- بدلیل وجود محدودیت مکانی برای پاسخ دهی به تماس ها و اگر پشتیبانی در شهر دیگر باشد نمیتواند پاسخگوی تماس باشد.

5- بدلیل کلاس و پرستیژ کاری و عوض شدن دید یک مشتری به شغل شما

6- بدلیل عدم گرفتن تماس خروجی با شماره ثابت اگر شما در محل نباشید

7- و بسیاری مشکلات دیگر که در تلفن های عادی وجود دارد

اما ما برای شما بهترین امکانات موجود را فراهم کرده ایم که شما عزیزان بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی تمام مشکلات بالا را حل کنید و در هر نقطه از کشور پاسخگوی مشتریان خود در هر زمان دلخواه باشید و یا با مشتریان خود از هر نقطه از کشور با شماره خط ثابت مجازی خود تماس حاصل فرمایید.

لذا در عصر دیجیتال تلفن ثابت مجازی برای تمام مشاغل از جمله فروشگاه های اینترنتی،سالن های زیبایی،کلینیک زیبایی،شرکت ها و تا کارخانه ها و… امری ضروری میباشد.

هر شغل نیازمند یکی از خدمات پنل تخصصی مروا خواهد بود.

جهت دسترسی به کلیه ی خدمات پنل تخصصی مروا در سامانه ثبت نام کنید تا اتوماتیک به پنل مروا انتقال یابید.

باتشکر

امور روابط عمومی مجتمع فنی مهندسی مروا

برچسب ها:
, , , , , ,
Share this post on:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی مطالب …

Blog Categories…

Latest Tweets…

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی مروا تنها شرکت ادغام شده برنامه نویسی و گرافیک در ایران

آیکون های اجتماعی

Morva complex

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیشتر از 12 سال در زمینه تبلیغات تخصصی و برنامه نویسی با بهترین مهندسان و گرافیست های خود فعالیت میکند.این شرکت در زمینه طراحی لوگو،تیزر تخصصی،موشن گرافیک،قروش فالوور،لایک بازدید،افزایش بازدید و لایک آپارات،طراحی سایت تخصصی و طراحی اپلیکیشن بصورت تخصصی،حرفه ای و عقد قرارداد فعالیت میکند.

Call Now Button