راهنمای ثبت نام و خرید فالوور

همراهان همیشگی مجتمع فنی مهندسی مُروا جهت سهولت استفاده شما از سامانه مروا در زمینه ثبت نام و خرید فالوور،لایک،بازدید و… دو نوع آموزش متنی و ویدیویی برایتان آماده کرده ایم که بصورت زیر است:

1- مرحله اول:ثبت نام در سایت مجتمع مُروا

دوستان گرامی توجه داشته باشید که شما عزیزان پس از ورود به سایت مجتمع مروا در صفحه اصلی و یا در منوی اصلی قسمت ورود به حساب کاربری را مشاهده خواهید کرد.

پس از مشاهده بر روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی ورود به حساب کاربری در صفحه باز شده به قسمت عضویت رفته و ایمیل و گذرواژه خود را وارد کنید(گذرواژه بیش از 8 کاراکتر باشد و حتما باید سطح امنیتی آن میانه یا قدرتمند باشد)

پس از وارد کردن ایمیل و گذرواژه تیک من ربات نیستم رو بزنید و دکمه عضویت را کلیک کنید.سپس به صفحه حساب کاربری خودتان انتقال پیدا میکنید.

مرحله دوم: شارژ کیف پول

عزیزان پس ازینکه پس از ثبت نام وارد حساب کاربری شدید،در منوی حساب کاربری خود یک قسمت به اسم کیف پول من وجود دارد بر روی آن کلیک کنید و وارد کیف پولتان شوید.

پس از وارد شدن به کیف پولتان 3 قسمت میبینید.(افزایش مبلغ کیف پول،انتقال موجودی کیف پول و تراکنش ها) که هر کدام را جداگانه توضیح خواهیم داد.

افزایش مبلغ کیف پول: مورد اصلی که ما با آن جهت سفارش خدمات مجتمع مروا مانند(خرید فالوور،لایک،بازدید،سفارش لوگو،سفارش سایت و …) کار داریم همین قسمت افزایش مبلغ کیف پول است.

پس از کلیک بر روی افزایش مبلغ کیف پول،شما در صفحه بعد مقدار مبلغ دلخواه خود را جهت شارژ کیف پولتان وارد میکنید که در تصویر با عدد 1 نشان داده شده است(مبلغ نباید کمتر از 20.000 تومان باشد)

عدد 2 نشان داده شده در تصویر موجودی کلی کیف پول شما را نشان خواهد داد و در صفحه چپ کیف پول میتوانید تمام تراکنش ها را مشاهده کنید.

پس از انجام این مراحل دکمه افزودن را بزنید و سپس مراحل پرداخت را مرحله به مرحله انجام دهید

انتقال موجودی کیف پول: یکی دیگر از ویژگی های تخصصی و حرفه ای کیف پول پنل مجتمع مروا انتقال موجودی کیف پول است،یعنی شما عزیزان میتوانید مانند یک کارت به کارت از این قسمت برای دوستانتان که البته باید عضو پنل مروا باشند اعتبار ارسال کنید و پس از ارسال اعتبار فورا از موجودی شما کسر و به موجودی کیف پول دوستانتان افزوده خواهد شد.(حتما باید دوستانتان عضو سایت مجتمع مروا باشند و ایمیل حساب کاربریشان را بدانید تا بتوانید اعتبار ارسال کنید)

عدد 1: در این قسمت کلیک کنید و ایمیل دقیق دریافت کننده اعتبار را وارد نمایید.

عدد2: در این قسمت کلیک کنید و مقدار اعتبار انتقالی را وارد نمایید.

عدد3: در این قسمت میتوانید توضیحات اضافی یا دلیل انتقال اعتبار را بنویسید.

عدد 4: پس از انجام مراحل بالا اقدام به انتقال را زده تا اعتبار انتقال یابد.

تراکنش ها: شما عزیزان میتوانید از طریق این قسمت تمامی تراکنش های مربوط به کیف پول خود را از شارژ آن گرفته تا کسر اعتبار و پاداش ها ببینید.

مرحله سوم:

پس از شارژ کیف پولتان در قسمت منوی اصلی سایت به ترتیب به خدمات مروا > خدمات اینستاگرام > ثبت سفارش فالوور،لایک و بازدید جهت سفارش بروید.

پس از وارد شدن به صفحه ثبت سفارش فالوور،لایک و بازدید میتوانید سرویس های کاملا با کیفیت و متنوع را ببینید و به دلخواه خود انتخاب کنید(لازم به ذکر است برای هر سرویس توضیحات کامل آن سرویس نیز وجود دارد تا با دقت و اطمینان بیشتر خرید بفرمایید)

پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود حتما تیک توضیحات سرویس و تیک من ربات نیستم را بزنید و سپس به زدن سفارش اقدام کنید.

پس از زدن دکمه سفارش به صفحه خرید که در آن فاکتور خرید شما وجود دارد انتقال پیدا میکنید،اگر تمامی موارد در فاکتور مورد تایید بود بر روی دکمه ادامه جهت تسویه حساب کلیک کنید.

پس از اینکه بر روی ادامه جهت تسویه حساب کلیک کردید در صفحه بعد نام و نام خانوادگی و موبایل خود را وارد کنید سپس به پایین بیایید و در فاکتور تیک پرداخت با کیف پول را بزنید و در نهایت تیک من ربات نیستم را فعال و پرداخت سفارش را بزنید تا سفارش انجام شود.

توجه مهم: دوستان عزیز شما میتوانید جهت پرداخت سفارشات خود از پرداخت مستقیم هم استفاده کنید و بجای پرداخت با کیف پول گزینه پرداخت امن زرین پال را فعال نمایید.اما اگر از قبل کیف پول خود را شارژ نکنید اجبارا باید برای هر پرداخت از طریق درگاه و وارد کردن رمز عبور و CV و … اقدام کنید و همچنین ممکن است مبلغ سفارشات سرویس شما در حد 1000 تومان و 2000 تومان نیز باشد که در اینصورت هم اگر کیف پول شارژ نباشد مجبور به پرداخت مستقیم خواهید بود.لذا پیشنهاد میکنیم جهت سهولت کار خود در امر سفارشات حتما از قبل کیف پول خود را شارژ نمایید تا مجبور نشوید هربار به درگاه پرداخت متصل شوید.

آموزش ویدیویی ثبت نام و ثبت سفارش فالوور،لایک و بازدید:

دو عکس را باهم مقایسه کنید

برای نمایش عکس به چپ و راست بکشید.

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا

مجتمع فنی مهندسی مروا تنها شرکت ادغام شده برنامه نویسی و گرافیک در ایران

آیکون های اجتماعی

Morva complex

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا بیشتر از 12 سال در زمینه تبلیغات تخصصی و برنامه نویسی با بهترین مهندسان و گرافیست های خود فعالیت میکند.این شرکت در زمینه طراحی لوگو،تیزر تخصصی،موشن گرافیک،قروش فالوور،لایک بازدید،افزایش بازدید و لایک آپارات،طراحی سایت تخصصی و طراحی اپلیکیشن بصورت تخصصی،حرفه ای و عقد قرارداد فعالیت میکند.

Call Now Button